Biz Kimiz

Dijital pazarlama arayışlarınıza ulaşmada ortağınızız. Bilişimsayar markanızı Google’in devasa index veritabanına ve algoritmasına tanıtması için çeşitli yollar sunar.

hakkimizda

Bizim Hikayemiz

Bilişimsayar, Müşteri ve Çalışanı elde tutma/mutluluğa odaklanan bir iş modeline yatırım yaparak son 5 yılda %1.000’in üzerinde büyüme elde etti.

CEO ve Kurucu Yunus Meran, dijital pazarlama alanının öncüsüdür. Kariyerine yazılımcı olarak başladı. 2017’de patronu ondan “web sitesinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardım etmesini” istedi. 

Yunus bu zorluğu kabul etti ve arama motorlarının nasıl çalıştığını öğrenmek için online kurslar almaya başladı. SEO’nun web sitesinin arama motorlarındaki sıralamasında sahip olabileceği potansiyel etkiyi çabucak öğrendi. Yunus’un tutkusu büyüdü ve kendi şirketini kurmaya karar verdi.

hikayemiz
Ataşehir web tasarım

Neden Bilişimsayar'ı Seçmelisiniz

Herkesi memnun etmek istemiyoruz. Biz sadece sizi memnun etmek istiyoruz.

İş hedeflerinizi gözden geçirecek ve ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğini belirlemenize yardımcı olacağız.

Ardından, sonuçlarınızın sürekli olması için markanızı hem benzersiz hem de özgün bir bölgede konumlandırmanıza yardımcı olacağız.

Sonuç olarak, bölgedeki en iyi web tasarım ve geliştirme şirketlerinden biri olarak tanınıyoruz.

İşimizi çok ciddiye alıyoruz ama kendimizi çok ciddiye almıyoruz. Yaptığımız şeyi yapmayı seviyoruz ve bizimle çalışmaktan keyif alacaksınız. Ekibimiz küçük ve zekidir, bizimle çalışırken kendinizi ailenin bir parçası gibi hissedeceksiniz.

Beraber Çalışalım!