Evde Veya Ofisinizde Bilgisayar Servisi

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Bilişimsayar’in Avcılarda bilgisayar tamir serivis uzmanlarının sizin evnize veya iş yerinize gelmesini sağlamak için, bilgisayar sisteminizi sökmek ve onu Bilişimsayar tamir merkezine getirmek yerine ve zaman harcamak yerine! Bilgisayar sorunları patladığında yardım etmek için bekliyoruz. Sorunlarınızı (Evnizde Veya iş yerinizde Bilgisayar Hizmeti) çözeceğiz ve Bilgisayrinizin en iyi şekilde çalıştığından emin olacağız.

Memnuniyetinize yatırım yapıyoruz ve dürüst, ekonomik ve kişisel ilgi gösteriyoruz.Bilgisayarınızda yazılım veya donanım sorunları olsun, yeni bilgisayarlara ihtiyacınız var mı yoksa ağınızı yükseltmeniz gerekiyorsa, ekibimizdeki herkesin en son teknolojiler konusunda deneyimli ve bilgili olduğunu ve size yardımcı olmaya istekli olduğunu göreceksiniz.

İnternet bağlantınız varsa, bilgisayarınıza uzaktan bağlanabilirim. Bu, çok uzakta yaşadığınızda, tatildeyken veya hızlı bir şekilde bir şeye ihtiyacınız olduğunda uygundur. Ve hava gerçekten kötü olduğunda bunu takdir ediyorum.

Tüm teknoloji satış ve destek ihtiyaçlarınız için bugün bize ulaşın!

Ev veya ofis PC ve Notebook Onarımı

Ev tipi bilgisayar onarım servisindeki sabit oranımız, çoğu bilgisayar Servisi ve yazılımı probleminin tam teşhisi ve onarımını içerir. virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırabilir, Windows işletim sistemi hatalarını düzeltebilir, hatalı donanımları onarabilir, ağ sorunlarını giderebilir ve daha fazlasını çözebiliriz!

Ev veya ofis İçin Kurulum Paketleri

Yeni bir gadget'ınız var mı? İşe nasıl çıkacağını bulmaya çalışırken saatlerini harcamayın. ne olursa olsun - yeni masaüstü bilgisayar sistemi, dizüstü bilgisayar, tablet, video kartı, kablosuz yönlendirici, usb disko topu. Bilişimsayar onu bağlamanıza ve olması gerektiği gibi çalışmanıza yardımcı olacaktır.

Canlı uzaktan destek

Her bilgisayar problemi bir danışmana ihtiyaç duymaz - çoğu canlı uzaktan destekle kolayca ve hızlıca çözülebilir. ihracat teknisyenlerimiz bilgisayarınıza internet üzerinden bağlanabilir ve (izninizle) bilgisayarınızın ekranının kontrolünü paylaşabilir. Bilişimsayar teknisyeninizi ustaca izleyin ve bilgisayarınızın tekrar çalışmasını sağlayın!