HARD DİSK VERİ KURTARMA

Eğer sabit / usb diskiniz bozulduysa veya hasar görmüşse ve verilerinizi okuyamazsanız, Bilişimsayar bir veri kurtarma servisi sunar, ( Harddisk kurtarma, silinen dosyalari geri getirme , data kurtarma, sd karti kurtarma, silinmiş dosyalari kurtarma,  fotoğraf kurtarma vb) lütfen sabit Diskiniz / usb diskiniz bize getirin.

Maliyetler, teklif bazında yapılır, ancak veriler alınamazsa, herhangi bir maliyet oluşmaz. İşletmeler için hesaplar kurulabilir ve ayrıca miktar için indirimler sunuyoruz.

  • Bireysel ve tüm dosya kurtarma
  • Veri kurtarma yok, ücret yok
  • Uygun fiyatlarla
Data Recovery

Masaüstü Bilgisayar, Laptop , Harici, Mikro USB Kurtarma

Bilişimsayar, her türlü sabit diskten veri kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır. Hangi işletim sistemi olursa olsun(PC, Mac, Unix, Linux, Etc.) veya bağlantı tipi (IDE, SATA, SCSI, etc.)

Veri Kurtarma Grubu aşağıdakiler de dahil olmak üzere sabit HARD Disklerden verileri başarıyla kurtardı:

Kurtarılamaz tüm verilerin yaklaşık% 85’i, deneyimsizlerin veya niteliksiz kurtarma girişimleri yol açtığı hataların doğrudan bir sonucudur.Sabit Hard Disk aşağıdaki belirtilerden birini gösteriyorsa, bilgisayarı Kapat. Durumunuzu tam olarak değerlendirene kadar herhangi bir yazılım hizmetini çalıştırmamanız veya herhangi bir işlem yapmamanız çok önemlidir.