Avcılarda Masaüstü Bilgisayar Tamiri

İstanbul Avcılarda bilgisayar teknik servis uzman ekibimiz, kapsamlı bir bilgisayar tamir servisi yelpazesi sunar. İlk kez piyasaya sunulan ilk masaüstlerinden bazılarında PC ile ilgili sorunları çözme konusunda uzun yılların verdiği zor kazanılmış deneyim sayesinde, En yeni Core i7 masaüstü ve sunucu bilgisayarlardaki sorunları teşhis etmek ve onarmak için, teknisyenlerimiz her şeyi gördüler ve düzelttiler.

Pes etmiyoruz. Masaüstü bilgisayarınızın onarım sorununa bir çözüm varsa, onu bulacağız ve düzelteceğiz. Adamlarımız mücadeleden zevk alıyor ve size yardım etmek istiyoruz. Masaüstü bilgisayarınız bizimle iyi ellerde.

Teknik servisi ekibimiz, bilgisayarınızın performansını büyük ölçüde artıracak bazı temel ve uygun fiyatlı donanım yükseltmeleri önerebilir. Genel performansı büyük ölçüde artırmak ve artırmak için PC’nizdeki yazılım ve işletim sistemine hizmet etme konusunda yılların deneyimine sahibiz.

Bilişimsayar herhangi bir PC veya Mac onarım markası için rekabetçi fiyatlar sunan eksiksiz bir PC onarım hizmeti sunmaktadır.

Yaygın Dizüstü Bilgisayar Onarım Hataları:

  • Güç Kaynağı Servisi
  • Anakart Testi / Tamiri
  • Sabit Disk Değiştirme, Virüsler, Casus Yazılım, Trojan Tanımlama ve Kaldırma
  • Windows İşletim Sistemi Yeniden Yüklemesi
  • Bellek Değiştirme ve Yükseltmeler
  • Kutu Değiştirme ve / veya Sistem Geçişi
  • CPU Yükseltmeleri

İster genel onarımlar, ister temizlik, temizlik veya kurulum için olsun, Avcılar Dizüstü Bilgisayarları size yardımcı olmak için burada. Biz tamir ve aynı gün hizmet isteğiniz mevcuttur önce biz alıntı.

Komple Bilgisayar Teknik Servisi

Avcılarda Bilgisayar tamircisi, bakım, yükseltme (upgrades), sorun giderme ve daha pek çok şey için Bilişimsayar Computer Services size yardımcı olmak için burada. Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hesaplama sorunlarının tüm ana yönlerini ele alıyoruz:

Bilgi işlem veya donanım,  yazılım sorununun niteliği ne olursa olsun.Müşterilerimizin dijital dünyada yaşamaya ve çalışmaya geri dönmelerini sağlayan sonuçlar veriyoruz!

teknik servisi

ÜCRETSİZ Bilgisayar Temizliği

Bilgisayarınızı mağazamıza getirin; teknisyenlerimiz ücretsiz olarak temizler! Bu servis şunları içeriyor: