Lütfen Onarılması Gereken Cihazın Türü'nü Seçin

iPhone 7
iphone 6s plus servis
iPhone 6S Plus
iPhone 6S
iphone 6 Plus Servis
iPhone 6 Plus
iphone 6 Servis
iPhone 6
iphone se Servis
iPhone SE
iPhone 5S
iPhone 5C
iphone 5 Servis
iPhone 5
iPhone 4S
iphone 4 Servisi
iPhone 4
iphone 3gs Servisi
iPhone 3GS
iphone 3G Servis
iPhone 3G
iphone 2g Servisi
iPhone 2G

iPhone tamiri ve iPhone ekran değişimi

Kırık iPod Touch ve iPad’iniz için tamirlerin aynı iPhone tamir konusunda kı gibi uzmanız. iPhone 7 ekran değişimi konusunda bilgiliyiz, iPhone 6 ve 6 plus ekran değişimi, iPhone 5S ekran değişimi ve tabii ki iPhone 5, iPhone 4, 3GS ve 3G modelleri için ekran değiştirmeleri. iPhone ekranlarını düzeltiriz, iPhone su hasarı, iPhone pil değiştirme(iPhone batarya değişimi) ve kırık bir iPhone ile ilgili herhangi bir sorunu giderebilir, iPod Touch ve iPad.

Her ne kadar iPhone tamir (Apple servisi) konusunda uzmanlaşmamıza rağmen – TÜM diğer akıllı telefonları ve tabletleri de tamir ediyoruz.

Eğer hiç merak ettiyseniz “Yakınımda bir Apple telefon tamir” varsa, o zaman bir yer buldun! Telefon ekranınızın tamiri için bizi arayın. Kırık iphone ekranı, iPhone 8 , 8 plus ekran değişimi ve iPhone 5S ekran değişimi gibi veya android onarımı. Normal mesai saatleri içerisinde her zaman telefonla Bilişimsayar’da iPhone teknik servisle’le ilgili canlı bir iPhone tamir teknisyeni elde edeceksiniz.

apple iPhone teknik servisi

iPhone Batarya Değişimi

İPhone bataryanız hızla tükeniyorsa veya rastgele yüzdelere zıplıyorsa, Bataryayı değiştirmek hile yapacak! Bu özellikle eski iPhone’lar için geçerlidir – belirli sayıda şarj işleminden sonra, lityum-iyon batarya bozulmaya başlar ve değiştirilmesi gerekir.

Deneyimlerimize göre, ucuz şarj cihazları, Bataryanızı tamamen boşalmadan tamamen doludur, iPhone’un gece boyunca takılı kalmasından kaçınılmalıdır.