iPhone X Cam ve Ekran değişimi

Bilmediğiniz daha fazla zarara neden olabileceğinizden Cam ve Ekran değişimi tecrubesiz tamirci tavsiye edilmez.İPhone X’inizi Bilişimsayar’nin merkezine gönderin, böylece uzman teknisyenlerimiz her bir bileşeni inceleyebilir, sorunları çözebilir ve profesyonel bir şekilde onarabilir.

her onarım servisi, sorunun ne olduğunu belirlemek için bir dizi tanılama testi ile başlar. Teknisyenlerimiz sorunu hızlı bir şekilde teşhis etmek için yılların tecrübesini kullanırlar. Çoğu durumda, onarım minimumdur;ancak, iPhone X’inizin fazladan zarar gördüğünü görürsek, devam etmeden hemen önce sizi bilgilendiririz.

Tüm yedek parçalar kazara hasar hariç hepsini kapsayan 90 günlük bir garantiyle gelir.

İphone X ekran degişimi

IPHONE X SU HASARI TAMİRİ

Tamamen anlıyoruz, iPhone X’iniz kritik. Sudan zarar gördüğünde, Gününü gerçekten mahvedebilir.Bilşimsayar su hasarlı cihazlarda yüksek başarı oranı sağlar. Telefonunuzu verilerinizi alma noktasına getiremediğimiz takdirde hiçbir şey ödemezsiniz. Su Hasar Onarımına ihtiyacınız varsa, Bilişimsayar’deki profesyonel onarım teknisyenlerinin size yardım etmesine izin verin.

Bilişimsayar, iPhone X için Hasar Onarımı ile ilgili sorununuzu çözmek için burada, Bu hizmetle, sorunun nedenini belirleyeceğiz, cihazınızı tamir ettirmek, ve size geri yollamak için buradayiz.

iphone X sivi

IPHONE X PİL(BATARYA)DEĞİŞTİRME

iPhone pili genellikle güvenilir ve uzun ömürlüdür.Ancak, herhangi bir elektronik cihazda olduğu gibi, Arada bir başarısızlık olabilir, ya da hayatın sonuna gelebilirler.iPhone pilleri, Bilişimsayar’de yaptığımız en yaygın onarımlardan biridir.Pilinizin olması gerektiği kadar uzun süre dayanmadığını düşünüyorsanız, normalde bataryadır.Basit bir pil değiştirme, bir iPhone’un ömrünü tekrar tekrar uzatabilir.

Bilişimsayar’de, iPhone pilinizi hızlıca değiştirebiliriz, güvenilir bir yedek pil ile.Pil değiştirme programımız, pilinizin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirlememize yardımcı olacak kısa bir dizi soru sormamızı, veya cihazınızla ilgili başka bir probleminiz varsa. Batarya ihtiyaçlarınızı değiştirdikten sonra, yeni, yüksek kaliteli bir bataryayı test edip takıyoruz. 

Takıldıktan sonra, pilin doğru çalıştığından emin olmak için başka bir test yaparız.İşimiz bittiğinde, ilk pil sırasında yeni pilin ölmesine izin vermenizi ve ardından yeni pili% 100’e kadar şarj etmenizi söyleyeceğiz.Bunu yaptığınızda, bataryanızın verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

iphone x bataya değişimi