IPHONE 8 EKRAN VE CAM DEĞİŞİMİ

Her ay yüzlerce iPhone ekranını tamir ediyoruz, iPhone 8’inizi Avcılarda Bilişimsayar’in merkezine gönderin, böylece uzman teknisyenlerimiz her bir bileşeni inceleyebilir, sorunları çözebilir ve profesyonel bir şekilde onarabilir.

Bilişimsayar, iPhone 8 için Glass & Ekran Tamiri ile sorununuzu çözmek için burada.Cihazınızı etkileyen başka sorunlar olup olmadığını size bildiririz ve size bu onarımlara devam etme seçeneği sunar.

iphone 8 ekran değişimi

IPHONE 8 SU HASARI TAMİRİ

İnsanlar ki iPhone 8’lerini suya veya diğer sıvılara sıçramış veya batırmış servis sunuyoruz. iPhone 8 su hasarı onarımına ihtiyacınız olduğunda, Bilişimsayar Cep Telefonu Tamirine güvenin.

Bilişimsayar’da su hasarlı cihazları tamir konusunda uzmanız ve cihazınızı tekrar hayata geçireceğiz, verilerinizi kurtarır ve hasar görebilecek parçaları değiştiririz.

iPhone 8 Su Hasarlı mı?

İPhone 8’iniz yanlışlıkla havuza daldı mı, tuvalete mi düştü, yoksa yıkamadan mı geçti? Telaşa gerek yok! Kazalar olur ve Bilişimsayar size yardım etmek için buradadır.

İPhone 8 Su Hasarında Sorun Giderme

Cihazınızı profesyonel bir tamir ekibine getirmeden önce yapabileceğiniz birkaç şey var. Aşağıda, sıvıyla zarar verilmiş bir iPhone 8 ile ilgili sorunları gidermek için yapılması gerekenler yer almaktadır:

İPhone 8’inizde su hasarı varsa, şunları yapın:

  • Kılıfı, Nano SIM kardi ve cihaza takılabilecek başka herhangi bir şeyi çıkarın.
  • Emici bir havluyla hafifçe kurulayın.

İPhone 8’inizde su hasarı varsa, şunları yapmayın:

  • Herhangi bir tuşa basmayın! Bu, suyu devrelere daha fazla zorlayabilir.
  • İPhone’da saç kurutma makinesi kullanmayın. Bu aynı zamanda telefona su itebilir ve daha fazla hasara neden olabilir.
  • İPhone 8’i hemen açmayın.Telefonunuzu tekrar açmadan önce 24 saat beklemek en iyisidir.

İzin verin su Hasarlı iPhone 8’inizi Düzeltelim

Suya zarar gören iPhone 8’i hızlı ve kolay hizmet için Bilişimsayar’a getirin.Teknisyenlerimiz telefonunuzu açar, dahili bileşenleri kurutur, herhangi bir döküntü aletini durular, parçaları test eder ve kalıcı hasarlı parçaları değiştirir.

 

iphone 8 sivi dökulmesi

DAHA FAZLASİ

IPHONE 8 MİKROFON TAMİR
IPHONE 8 HOPARLÖR ONARIMI
IPHONE 8 HOPARLÖR ONARIMI
iphone 8 BATARYA değişimi
iphone 8 BATARYA değişimi