iPhone X Cam ve Ekran değişimi

İPhone 8 Plus’ın muhteşem bir özelliği var. Büyük ekran, ve kırıldığını görmek çok üzücü olabilir. Bilişimsayar’in size bu konuda yardımcı olmasına izin verin. İPhone 8 Plus’ınızı Avcılarda Bilişimsayar’in merkezine gönderin, böylece uzman teknisyenlerimiz camınızı ve LCD’nizi profesyonel bir şekilde onarabilir.

 Teknisyenlerimiz, tüm problemleri hızla teşhis etmek için yılların tecrübesini teşhis testinde kullanırlar. Çoğu durumda, Cam ve Ekran onarımları minimumdur; Ancak, iPhone 8 Plus’ınızın daha fazla zarar gördüğünü fark edersek, devam etmeden önce sizinle irtibata geçeceğiz.Bu şekilde, ek onarımlarla devam etmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

iphone 8 plus ekran değişimi

IPHONE 8 PLUS SU HASARI TAMİRİ

Her cihazın kendi ömrü vardır, Bazı cihazlar diğerlerinden daha yüksek kaliteli bileşenler kullanır ve uygun şekilde bakımı yapılırsa yıllarca sürebilir.Ve hepimiz elektroniğe damlaların veya suyun ne yapabileceğini biliyoruz.

İPhone 8 Plus, mükemmel bir yapı kalitesi ve tasarıma sahiptir, ancak yenilmez değildir. Cihazınız kırıldığında çok az kullanıldığından, Uzman Su Hasar Onarımı için Bilişimsayar’a getirmek iyi bir fikirdir.

Yalnızca cihazınız veri almayı sağlayan noktaya geri yüklenebilirse ödeme yaparsınız.

iphone 8 plus sivi dökülme

IPHONE 8PLUS BATARYA DEĞİŞTİRME

Her cihazın kendi ömrü vardır, Bazı cihazlar diğerlerinden daha yüksek kaliteli bileşenler kullanır ve uygun şekilde bakımı yapılırsa yıllarca sürebilir.

iPhone pilleri, Bilişimsayar’de yaptığımız en yaygın onarımlardan biridir.Pilinizin olması gerektiği kadar uzun süre dayanmadığını düşünüyorsanız, normalde bataryadır.Basit bir pil değiştirme, bir iPhone’un ömrünü tekrar tekrar uzatabilir.

iPhone pilleri, Bilişimsayar’de yaptığımız en yaygın onarımlardan biridir.Pilinizin olması gerektiği kadar uzun süre dayanmadığını düşünüyorsanız, normalde bataryadır.Basit bir pil değiştirme, bir iPhone’un ömrünü tekrar tekrar uzatabilir.